Головна

Головна

Ми підбираєм найкращі кадри з України під потреби роботодавця. Успішний досвід реалізації численних рекрутингових проектів, сформована команда, запатентовані авторські методики оцінки дають можливість максимально якісного та оперативного закриття найскладніших вакансій.

Наша мета - стати партнером вашої компанії в професійному вирішенні завдання пошуку і відбору персоналу. Наші орієнтири - репутація, ділова етика, сувора конфіденційність і розуміння бізнесу замовника.

  • Ми робимо те, що любимо і любимо те, що робимо. Ми розвиваємося, готові до викликів, вирішуємо завдання бізнесу наших клієнтів і робимо це добре!
  • Клієнти і кандидати задоволені один одним, а ми з натхненням результатами своєї успішної роботи. У будь-якому завданні ми знаходимо рішення і йдемо до кінця!

Послуги

Послуги

Підготовка до співбесіди
Повністю підготуємо вас до співбесіди: розкажемо, що і як потрібно говорити, відповідати, ставити питання і як виглядати на співбесіді. Це допоможе вам пройти успішно співбесіду, бути впевненим в собі і отримати бажений результат.
Послуги зі створення CV (резюме)
Для створення вашого резюме вам потрібно заповнити базовий бланк і розуміння того, що ви хочете – решта ми напишемо за вас!
Пошук персоналу (Рекрутинг)
Закриття вакансій - від лінійного персоналу до топ менеджменту послуги професійного рекрутменту менеджерів середньої та вищої ланки по всій Україні. Великий досвід підбору персоналу та використання сучасних методик пошуку дозволяють знаходити потрібних вам фахівців будь-якого рівня.
Допомога в пошуку роботи
Допоможемо вам визначитись, яку саме роботу ви хочете і що для цього потрібно зробити.

Як ми працюємо

Як ми працюємо

Звернення

Запити на послуги які Вас цікавлять

Підготовка

Обговорюємо всі деталі які необхідні для початку роботи

Оплата

Кожна послуга індивідуально

Що про нас говорять

Відгуки

Компания очень надёжная. Все вопросы решаются легко, ни один вопрос не остаётся без ответа. Благодаря этой компании работаю на хорошей работе, с приличной зарплатой.

Ирина

Юрист

Работаю по договору. Все отношения официально зарегистрированы. Все честно и прозрачно. Агенство надежное.Рекомендую

Виктор

Юрист

Працюю вже більше року. Робота офіційна, згідно трудового договору. Оплата праці здійснюється вчасно.

Олег Корасовський

Керівник

Дякую за змістовний і корисний семінар! Інформація гарно структурована, легко подається лектором і відчувається, що говорить з бухгалтерами "однією мовою". Рекомендую і цікаво б побувати на семінарах і на інші актуальні тематики.

Оля Дева

ФОП

Відвідувала декілька семінарів компанії Uniqid. Усі теми завжди актуальні, інформативні та чітко і зрозуміло побудовані. Компанія Uniqid та зокрема директор Юлія Павлова з пильністю відносяться до найдрібніших деталей, прислухаються до побажань та зауважень клієнтів. Семінари проводять топові лектори у різних містах України! Смачні кофі-брейки :) Рекомендую!

Олена Чупіль

HR

Юля, спасибо Вам огромное за такой до мелочей продуманный в организации семинар! За экскурсии, в целом, за всю программу! Так все тепло, заботливо и как-то по-человечески все было организовано! Видно, что организатор вложил в это душу! Поверьте, нам есть с чем сравнивать! Вы - на высоте! Будем рады и в дальнейшем с Вами учиться и путешествовать!

Надія Дуюн

ФОП

Дякую Uniqid за можливість навчатись та черпати нові знання у своїй сфері. А ще більше вдячна своїй компанії, що надає можливість відвідувати такі затишні семінари!

Валентин та Роксолана

Керівники

Хочу висловити свою подяку компанії Юнікід за якісну і швидку допомогу у вирішенні нашого питання. Окреме спасибі директору Юлії за професіоналізм та доброзичливе ставлення до клієнтів!

Галина власова

Бухгалтер

Залишились питання

Залиште ваші дані і ми Вам перетелефонуємо

Потрібно терміново закрити вакансію?

ЗВЕРТАЙТЕСЬ!

Вакансії

Вакансії

ПосадаЦіна за кандидата
Інспектор відділу кадріввід15000грн.
Бухгалтервід12000грн.
Бухгалтер по зарплатівід15000грн.
Головний бухгалтервід20000грн.
Заступник головного бухгалтеравід18000грн.
Керівник відділу кадріввід20000грн.
Помічник юриставід10000грн.
Фінансовий Директорвід30000грн.
Юрисконсультвід15000грн.

Контактна інформація

Контакти

Адреса:

м. Львів, вул. Зелена, 109

Телефон:

(093) 779-27-99

(068) 344-53-36