Корпорація МЕРЕЖА

logo.png

м.Львів, вул. Коперніка 52/2

http://intermerega.net/

merega@intermerega.net

(098) 983 24 51 (099) 090 23 52

(032) 240 30 34

Корпорація МЕРЕЖА


Корпорація МЕРЕЖА - сертифікований представник ТОВ ЛІГА ЗАКОН

ЛІГА:ЗАКОН у Львові


 ЛІГА:ЗАКОН – інноваційна українська компанія, найбільший в країні розробник інформаційно-правових та сервісних рішень, понад 25 років здійснює повноцінну правову підтримку бізнесу, влади, суспільства. Гарантія стабільності та якості ВСІХ продуктів і послуг від ЛІГА:ЗАКОН, підтверджена сертифікатом ISO.

 Корпорація «Мережа» працює на ринку інформаційних технологій з 1993р, є офіційним сертифікованим представником Всеукраїнської мережі партнерів «ЛIГА:ЗАКОН». Наші основні задачі – продаж та супровід інформаційно-правових продуктів та бізнес-сервісів ЛIГА:ЗАКОН. В результаті багаторічної діяльності та набутого досвіду в галузі розповсюдження правової інформації і обслуговування абонентів, ми є лідером на ринку продукції «ЛIГА:ЗАКОН» у Західному регіоні України.

 Єдині стандарти обслуговування абонентів компанії "ЛІГА:ЗАКОН" гарантують, що Ви отримаєте якісний сервіс як власне в компанії, так і у сертифікованого дилера ЛІГА:ЗАКОН. Ми цінуємо наших клієнтів і тому основним пріорітетом є високий рівень і якість обслуговування. Більше тисячі спеціалістів у сфері бухгалтерського обліку, юриспруденції та управління підприємствами і персоналом є нашими абонентами.

 У 2016 році компанія ЛІГА:ЗАКОН зробили вагомий крок назустріч потребам користувачів – розробила та випустила нову багатофункціональну ПЛАТФОРМУ LIGA:ZAKON, та інтегрувала в неї лінійку веб-продуктів та сервісів. Іншими словами, з'явилась можливість користуватись продуктами не тільки з робочого комп’ютера, а й зі смартфона, домашнього ноутбука, з-за кордону, на будь-якій операційній системі, браузері, мати миттєве оновлення та прямий доступ до еталонних баз даних. Для роботи в інформаційно-правових системах тепер достатньо навіть швидкості мобільного інтернету.