Юнікід
Ми на зв'язку

Міноборони вже підготувало оновлений законопроєкт щодо посилення мобілізації
За словами Умєрова, його команда вже підготувала нову редакцію законопроєкту з урахуванням всіх пропозицій, погоджених в робочому порядку з депутатами на засіданнях комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Нагадаємо, що 11 січня ВРУ повернула Уряду законопроєкт №10378 на доопрацювання, оскільки в Комітеті ВРУ не знайшли рішення щодо нього.

І станом на кінець цього дня Міністерство оборони підготувало нову редакцію законопроєкту про мобілізацію. Найближчим часом оновлений документ відправлять на погодження Кабінету Міністрів. Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров на сторінці у Facebook.

"Наші воїни потребують ротацій та відпусток. Наші воїни потребують можливості відновитися. Наші воїни мають право знати, що їх чекає, та планувати власне життя. Законопроєктом про мобілізацію планується встановити чіткий термін служби по мобілізації – і це потрібно кожному воїну.

Наша команда вже підготувала нову редакцію законопроєкту з урахуванням всіх пропозицій, погоджених в робочому порядку з депутатами на засіданнях комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Готові виносити його на погодження Уряду в найближчий час. Попередню редакцію законопроєкту відкликали.

Цей закон потрібен обороні нашої держави і кожному воїну, який зараз на фронті. Потрібен якнайшвидше", - підкреслив міністр.

Підкреслимо, що тексту підготовленого законопроєкту поки що не оприлюднено. Про це повідомимо окремо.

За словами Умєрова, над мобілізаційним законопроєктом працювали пів року в робочій групі — представники всіх без винятку фракцій парламенту, команди Міністерства оборони, Генерального штабу та низки інших міністерств та відомств.

Автори законопроєкту разом із командою Міноборони, Головнокомандувачем Залужним, Начальником Генштабу Шапталою брали участь в обговореннях та закритих нарадах. урядовці пояснювали необхідність цього рішення.

"Воїнам треба дати можливість відпочити. Це справедливо.

Звільненим з полону треба дати вибір, чи залишатися у війську. Ті з них, хто обере залишитися, потребуватимуть щонайменше кілька місяців відпустки. Це чесно.

Строковиків треба нарешті відпустити додому. Це правильно," - наголосив Міністр оборони.

Поділись в соціальних мережах


Email facebook twitter