Юнікід
Ми на звязку

Акція

До кінця акції залишилось
  • Днів
  • Годин
  • Хвилин
  • Секунд

Розробка сайту

від 9 999 грн*

Замовити

Заявіть про себе в інтернеті вже сьогодні

Про нас

Про компанію

Компанія Uniqid - спеціалізується в проведенні інформаційно - тематичних семінарів, а саме семінари у місті Львів та по всій Україні, організації тренінгів, практикумів, вебінарів, послуги рекрутингу, в наданні правових, юридичних, бухгалтерських консультаціях, в ІТ консалтингу, в сфері програмного забезпечення, розробка і підтримка веб-сайтів, надійні і безпечні Хмарні сервіси і рішення для захисту Вашого бізнесу.

Ми використовуємо унікальний і гнучкий підхід, створюючи інновації у вирішенні задач поставлених кожним клієнтом. Обираючи продукти і послуги нашої компанії, ви будете завжди в курсі усіх актуальних новин та змін, завдяки чому станете провідним спеціалістом у своїй справі. Ми гарантуємо, що з нами, ви зможете автоматизувати свій бізнес, втілити ідеї в життя, досягти перспективного розвитку, покращити робочі процеси та прийти до успіху. 

Ви запитаєте, чому варто обрати саме нас:

  • Своєчасна обробка заявок і професійна консультація.
  • Навчання у провідних лекторів.
  • Лояльні умови, акції, знижки для постійних клієнтів.
  • Наш рівень обслуговування є індивідуальним до кожного клієнта. 
  • Швидка та якісна оптимізація вашого підприємства.

 

Ключева мета нашої організації - є не лише задовільнити вимоги наших клієнтів, а й перевершити їх сподівання!

Юнікід
Наші пропозиції

Послуги

Календар семінарів

Ми спеціалізуємся в проведенні семінарів, курсів, тренінгів, практикумів, вебінарів. Наші клієнти - це спеціалісти в галузі бухгалтерії, фінансів і управілння. Ми дбаємо про Ваш комфорт, саме тому вибираємо найбільш зручні локації проведення наших семінарів. В нас діє система лояльності компанії. Ставайте клієнтом компанії Uniqid, і Ви будете навчатися у найкращих лекторів!

Відеозаписи семінарів та вебінарів

Завжди актуальна підбірка відеозаписів вебінарів, семінарів, курсів від провідних лекторів на різноманітні тематики - бухгалтерія, кадри, управлінський облік. Відеозаписи для головних бухгалтерів та їх помічників медичних КНП. Як клієнт Ви отримаєте - презентації від лекторів в електронному вигляді, постійний доступ до відеозапису, а саме головне знання. Замовляйти відеозаписи пpямо зapaз!

Послуги рекрутингу

Якщо Вам потрібна допомога з пошуком роботи, або навпаки Вам потрібен кваліфікований персонал – звертайтесь, ми Вам допоможемо! Надаємо послуги на території всієї УКРАЇНИ. Наша мета - стати партнером вашої компанії в професійному вирішенні завдання пошуку і відбору персоналу. Наші орієнтири - репутація, ділова етика, сувора конфіденційність і розуміння бізнесу замовника.

Офіс у хмарі

Надійні віртуальні сервери в Україні та поза її межами, швидкий хостинг сайтів, пошти та резервних копій, синхронізація і обмін файлам. Перший в Україні та один із перших у світі сервіс контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD-процесів. Оренда віртуального сервера для бухгалтерії. Перенесення бухгалтерського обліку, а також інших корпоративних програм на віртуальний сервер.

Розробка вебсайтів

Розробка та створення сайтів для бізнесу, оптимізація сайту, адаптивна версія, унікальний дизайн, внутрішня пошукова оптимізація сайту, захист сайту, контекстна реклама, супровід (підтримка сайтів). Декілька причин, щоб замовити розробку сайту саме у нас - доступні ціни, підтримка проекту, зручна система управління сайтом. Яскрава реклама ваших товарів та послуг в інтернеті.

Майбутні події, семінари, вебінари

Семінари

«Особливості обліку та оподаткування в медичних КНП. Облікова політика. Облік основних засобів»

Online

13 серпня

2024

1500 грн без ПДВ
Online вся Україна

«Особливості обліку та оподаткування в медичних КНП. Облікова політика. Облік основних засобів»

Детальніше
«ТОП 10 + питань серпня»

Online

14 серпня

2024

990 грн без ПДВ
Online вся Україна

«ТОП 10 + питань серпня»

Детальніше
«Військовий облік на підприємстві»

Online

16 серпня

2024

1300 грн без ПДВ
Online вся Україна

«Військовий облік на підприємстві»

Детальніше
«Військовий облік на підприємствах, в установах, організаціях, державних органах та органах місцевого самоврядування”

Online

19 серпня

2024

6500 грн без ПДВ
Online вся Україна

«Військовий облік на підприємствах, в установах, організаціях, державних органах та органах місцевого самоврядування”

Детальніше
Актуальні відеозаписи

Відеозаписи

Наші спікери

Лектори

Тимур Алієв
Консультант

Консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, експерт з трудового права та оплаті праці, фахівець з управлінського обліку та бюджетування, автор понад тисячі публікацій в спеціалізованій періодиці, а також численних запитів в офіційні органи, кадровий аудитор.

Лідія Басмат
Кадровий аудитор

Кадровий аудитор, експерт із питань трудового права та кадрового діловодства. Викладач-практик, лектор вищої школи управління на курсах підвищення кваліфікації керівників кадрових служб України. Сертифікований фахівець із більш ніж 15-річним досвідом роботи в кадровій службі від начальника відділу кадрів до директора з управління персоналом. За запрошенням підприємств проводить семінари із трудового права та ведення кадрового діловодства. Консультує працівників кадрових служб щодо вирішення нестандартних ситуацій. Є автором низки статей у журналах: "Кадровик України”, “Кадровик light”, “Довідник кадровика”

Блотнер Володимир
Аудитор

Партнер АФ «Контракти-аудит», аудитор, член САУ, фахівець з питань контролю і ревізій господарських суб'єктів, голова Клубу бухгалтерів м. Києва

Ірина Губіна
Редактор газети "Бухгалтерія"

Веде активну лекторську діяльність з 2003 року, має сертифікати CAP, DipIFR. Редактор газети "Бухгалтерія", автор численних публікацій з оподаткування та бухгалтерського обліку

Колісник Тетяна
Консультант-практик

Відомий консультант-практик, Досвід роботи та викладання у сфері закупівель більше 20 років

Тимофеєва Людмила
Аудитор

Головний фахівець АФ «Контракти-аудит», аудитор, податковий консультант, фахівець з питань оподаткування прибутку і ПДВ.

Людмила Шахно
Практикуючий бухгалтер

Директор Академії Професійного Бухгалтера, лектор тематичних тренінгів для бухгалтерів, практикуючий бухгалтер

Юрій Третяк
Юрист

Юрист АФ "Контракти Аудит". Спеціалізація у сфері договірного та корпоративного права. Зокрема є значний досвід розробки проектів договорів, здійсненні правового аналізу документів (договорів, протоколів, актів тощо) на предмет їх відповідності чинному законодавству України та захищеності прав та інтересів клієнта. надає консультаціїз питань корпоративного, цивільного та трудового права. має досвід ведення кадрового діловодства підприємств. Здійснює супровід реєстрації бізнесу, а також юридичну підтримку діяльності підприємства.

Богдан Крук
Адвокат

Керуючий партнер адвокатського об'єднання “Корпоративна адвокатура”, експерт EUROPEAN CORPORATE GOVERNANCE INSTITUTE (Брюссель). Має понад 20 років практичного досвіду з корпоративного права та управління в структурах європейських фінансових холдингів. Автор публікацій з питань корпоративного права та управління, доповідей на національних та міжнародних конференціях.

Ольга Кісіль
Лектор

"Академії Професійного Бухгалтера", представник з юридичних послуг АБ "Яновський і партнери". Понад 7 років практики у сфері юридичного супроводу бізнесу, у тому числі корпоративного, трудового права, кадрового діловодства та аудиту

Олег Брикар
Адвокат

"Адвокатське бюро "БРИКАР", представник з юридичних послуг. Понад 4 років практики у сфері юридичного супроводу, що стосуються бізнесу, майнових відносин, спадкових прав, прав людини, сімейного права, корпоративного права, трудового права. банкрутства та багатьох інших питань.

Павлів Зорян

Юрист "Адвокатське бюро "БРИКАР". Закінчив юридичний факультет ЛНУ імені Івана Франка, працює у сфері Військового права, займається супроводом військовослужбовців, щодо несення ними військової служби.

Відгуки про компанію

Відгуки

Оля Дева
Оля Дева
ФОП
Надія Дуюн
Надія Дуюн
ФОП
Валентин та  Роксолана
Валентин та Роксолана
Керівники
Галина власова
Галина власова
Бухгалтер
Олена Чупіль
Олена Чупіль
HR