Допомога при зміні Головного бухгалтера

Допомога при зміні Головного бухгалтера
 
 Звільнення будь-якого співробітника завжди тягне за собою тимчасові незручності в роботі, а деколи спричинює і досить великі проблеми в роботі компанії,  тому керівник завжди повинен бути готовий до такої ситуації. Головний бухгалтер на будь-якій фірмі є одним з ключових працівників, тому процес його зміни дуже непростий і вимагає оформлення цілого ряду документації. Спеціалісти Компанії "Uniqid" допоможуть здійснити прийом-передачу документації у працівника, який звільняється, вести справи під час пошуку нового бухгалтера. В цей час оформлюється акт прийому-передачі, проводиться опис документації, перевіряється стан електронних баз даних, поданих податкових декларацій, поточної звітності та іншої інформації (експрес-аудит).
Новий головний бухгалтер, який приходить на фірму, не несе ніякої відповідальності за всі помилки і недоліки в роботі з документами, які були допущені колишнім співробітником.

 

Враховуючи перераховані вище труднощі, Компанія "Uniqid" пропонує вам допомогу у вирішенні питань, що виникають при зміні головного бухгалтера: що повинен доробити головний бухгалтер, що звільняється, а що можна залишити для розгляду новопризначеному головному бухгалтеру.

 

  • Ми також надаємо допомогу в своєчасному підборі нових кваліфікованих співробітників, щоб процес ведення бухгалтерської звітності залишався для вашої фірми безперервним.
  • Наші фахівці допоможуть ввести в курс справи нового співробітника, ознайомити його з усіма нюансами ведення бухгалтерії вашої компанії, перевірити його компетентність і оформити з ним трудовий договір.
  • Наші юристи надають допомогу в оформленні акту прийому-передачі, враховуючи найменші тонкощі ведення бізнесу саме Вашої компанії. Ми також можемо у відповідній формі повідомити про зміну головного бухгалтера банки, податкові органи та інші організації і відомства.

 

Пропонуючи Вам наші рішення, ми хотіли б знайти розуміння і зацікавленість з Вашої сторони в спільній роботі і взаємовигідній співпраці. Ми відкриті до діалогу і завжди готові відповісти на всі Ваші запитання.

 

 

Контакти

____

Приєднуйтесь

(068) 773 23 32

Copyright 2016-2020 - Юнікід